2017 İlkbahar Yaz Ayı Saç Trendleri

 Her sene farklı farklı modalar, modeller, değişik trendler ülkemize gelmektedir. Bunun başında da saç modelleri gelir. 2017 İlkbahar  Yaz‘a damgasını vuran saç modellerini inceleyelim.
1 – Rüzgar / Dalga Güç’ü
Alexander Wang tarafından başlatılan dalgalı, sörflü, sahil dalgaları ve androjen kesimler ile yaz ayının en gözdesi en trend’i haline gelmiştir.

 

2 – Rengarenk Saç’lar
Çoğunlukla gördüğümüz ve sıklıkla arttığı renkli saç’lar bu sene de trendlerden düşmemiştir, şöyle ki bu sene patlama bile yapabilir. Bunlarla tanışmadıysanız bu yaz tanışacaksınız hazır olun!
3 – Renkli Tokalar
Bu yaz’ın diğer bir trend’i çocuksu tokalardır. Saçınıza ne kadar da güzel bir görüntü katacağınızı tahmin bile edemezsiniz. Karl Lagerfeld’in Fendi’nin Harikalar Diyarı için hazırladığı renkli tokalar ortamı yıkıp geçmiştir.
4 – Ense Topuzları
Bu sefer sokak stili yıldızlarının sıklıkla kullandığı modern ense topuzları gözde olmuştur ve 2017 İlkbahar / Yaz Trendleri arasına ismini yazdırmıştır.
5 – Yana Atılan Havalı Saçlar
Geçtiğimiz sezondan beri trend olan bu saçlar yerini kimselere kaptırmamıştır ve bu seneninde trenleri arasına girmiştir. Sizde havalı bir görüntü oluşturmak için bu saç modelleni kullanmayı unutmayın.
6 – Radikal Kesim Trend’i
Bu sene saç modellerinin yanında kesimlerde ön plana çıkmıştır. Prada’nın küt kesiminden, Balenciaga’nın kitsch kesimine kadar bütün kesimler trend haline gelmiştir.
7 – Islak Saçlar
Islak saç trend’i İlkbahar / Yaz modelleri arasında en fenomen trend olma yolunda ilerlemektedir. Hood by Air Givenchy defilesinde karşımıza çıkan ıslak saç modellerinden insanlar gözlerini alamamıştır.

8-Örgülü Saçlar

Bir çok bayan elbette plajlar da güzel görünmek için uyguladığı yöntemler bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi ise plaj havasında örgülü saçlardır diyebiliriz. Örgülü saçlar özgünlük ve sempatik bir görünüş ile beraberin de sizleri plaj havasında seksi bir görünüşe de ev sahipliği edebilir.  2017 saç modeli arıyorsanız eğer ki ve henüz karar veremediyseniz yazımız da okuyarak bilgilenebilirsiniz. Aynı zaman da at kuyruğu modeli de sizler için güzellik katabilir. Cilt bakım konusun da oldukça fazla makalelerimize de göz atmanız yeterli olacaktır.

2017 İlkbahar Yaz Ayı Saç Trendleri” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


kalp krizi belirtileri , evde para kazanmanın yolları , kulak mantarı , kolay makyaj ,Borsa Öğrenme