2018 Yılının En İyi Ve En Güvenilir Torrent Sitesi Hangisi ?

zamunda

2018 Yılının başlarında yapılan araştırmalara göre Türkiye’de oyun, film, program ların dolar ile artışıyla birlikte insanlar torrent oyunlara torrent film lere yönelmek zorunda kaldılar. Ancak bu alana yönlenen kişilerin en büyük sorunları güvenilir güçlü ve sürekli aktif paylaşım yapan site bulmakta güçlü çekmelerinden ötürü insanlar 1 şeyleri indirirken birçok kez düşünmek zorunda kalıyor. Tam bu esnada Türkiye’de kendine yer edinmiş 8 yıldır faaliyet gösteren zamundatorrentr.com sitesi aktif ve güçlü içerikleriyle ön plana çıkıyor. Ve kullanıcılarına güvenli veri akışı sağlıyor. Birçok insanın bildiği gibi zamunda sitesi kendini bu alanda en ön planlara çıkarmıştır.

 

İnsanlar yüksek boyutlardaki torrent dizi ve oyunları indirirken zorluk yaşamakta ve bu indirdikleri oyunları bilgisayarlarına yüklediklerinde oyun açılmadığında hem maddi hem de zamansal olarak sıkıntıya düşmektedirler.

 

Torrent nedir ?

İnternet üzerinden dosya paylaşım yazılımına ve aynı tekniği kullanan dosya takas sistemine verilen isimdir. Ve insanlar indirdikçe torrentlerin seed oranı yani indirme hız oranı artmaktadır. Bir sitede yüksek indirme var ise o sitenin torrentleri en hızlı şekilde bilgisayara aktarılmaktadır.

 

 

 

Kaynak : https://zamundatorrentr.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


kalp krizi belirtileri , evde para kazanmanın yolları , kulak mantarı , kolay makyaj ,Borsa Öğrenme