Bioderma Abcderm H2O

Konu bebekler olunca her anne baba onlar için en sağlıklı, en iyi ürünü tercih etmek istiyor doğal olarak. Onların hassas ciltlerini temizlemek için tahriş etmeyen, yumuşak dokunuşlu bir temizleme ürünü arayışı da kaçınılmaz oluyor. Bebek alışverişlerinde temizleyici sular ve losyonlar da sepetteki yerini sağlamlaştırmış durumda. Bebek ve çocuk cilt sağlığı konusunda, birçok marka klinik deneylerle çalışmalarını devam ettirmekte. Detaylı araştırmalar sonucu güvenilir ürünler sunmanın bilincindeler. Piyasadaki bebek cildi temizleme ürünlerinden kullanıcı memnuniyetleri yüksek olan bir ürün olan Bioderma Abcderm h2o bu konuda iddialı.

Bioderma Abcderm H2O Nedir?

-Bebeklerin tüm vücudunda kullanıma uygun, temizleme sonrası ciltte kuruluk yapmayan bir temizleme solüsyonudur.
-Göz yakmaz. Hipoalerjenik özelliğinden dolayı alerjik reaksiyon yapmaz. Alkol ve sabun içermediği için kurumaya ve tahrişe karşı güvenlidir. Cildi yumuşak temizler. Vücuda zararları bilinen ve kozmetik sektöründe yaygın olarak kullanılan paraben ihtiva etmez.
-Ferahlatıcı ve iyileştirici etkisi özelliği olan allantoin içerir.
-İçeriğindeki polysorbate 20 nemlendirerek temizlemeyi kolaylaştıran aktif bir maddedir.
-Gözenek tıkayıcı özelliği olmadığı için cildin nefes almasını engellemez.
-Ph seviyesini bozmaz.
-Özetle cilde zararlı herhangi bir madde içermediği için kullananlar oldukça memnundur.

Bioderma Abcderm H2O Nasıl Kullanılır?

Günlük kullanım için üretilmiştir. Temiz bir bezle bebeğinizin kirlenen bölgelerini temizleyebilirsiniz. Tüm vücut için kullanımı uygun olduğundan rahatlıkla göz çevresi ve bez bölgesinde de kullanılır. Derinin kat yaptığı göbek bölgesini de gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Terleme sonucu oluşan tuzdan, narin cildinin tahriş olmaması için boyun ve kol altları için kurtarıcı niteliktedir. Yağlı bir his bırakmaz. Ürün uygulama sonrasında kurulama yapılır.Yolculuk esnasında bebek çantasına attığınız bu ürünle tahriş edici temizleme mendillerini kullanmak zorunda kalmazsınız. Bebeğiniz ve tabi ki siz de huzurlu ve temiz bir yolculuk geçirirsiniz. Bioderma Abcderm H2O sadece bebeklerin değil kadınların da tercih ettiği bir ürün. Makyaj ve özellikle göz makyajı silmek için kullananların sayısı hiç de az değil. Göz çevresi bilindiği gibi en narin deri yapısına sahip bölge. Bu ürünle cildi tahriş etmeden göz makyajınızı temizleyebilirsiniz.
https://www.dermoeczanem.com/bioderma-abcderm-h2o-100ml

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


kalp krizi belirtileri , evde para kazanmanın yolları , kulak mantarı , kolay makyaj ,Borsa Öğrenme