LEKE TEDAVİSİ

Bir çoğumuzun aslında çok dikkat çekmesede kafasına taktığı lekeleri vardır. Kimisinin sivilce lekeleri kimisinde küçüklükten kalma lekeleridir bunu okumak için her zaman olduğu gibi doğru yerdesiniz! 🙂

Öncelikle sivilceler tabiki düzensiz besleme sebebiyle çıkmaktadır görüntüsünden rahatsız olunduğu için sıkmak zorunda kalınıyor bi anlık kurtulduğunuzu sanıyorsunuz ama yanılıyorsunuz izi kalıyor ve daha korkunç hal alıyor. O yüzden sivilceniz çıktığında sirke ile silip mikroplardan kurtulabilirsiniz, sivilceniz söndüğünde ise düzenli olarak 2-3 defa haftada karbonhidrat ve limonu karıştırıp yüzünüze sürün ve durulayın cildinizin güzelleştiğini ve lekerinizin gittiğini göreceksinizdir.

Sivilceler baş edilmez hale geldiğinde ve diğer nedenlerle oluşan lekeleriniz için evde yapabileceğiz henüz bir yöntem yoktur varsa bile bilinçsiz olacaktır . Bunu en iyi doktorunuz bilecektir uygun tedaviyi size başlayacaktır. Saygılarımla….

Günümüzde çıkan bu lekeler  cilt bakımı ile de çok yakından olarak ilgilendirilmektedir. Eğer ki gerçekten cilt bakım önerileriniz var ise bizlere bunu yorumlarda belirtirseniz eğer ki o konu hakkında da yazımız olabilir.

LEKE TEDAVİSİ” için 5 yorum

 • Nisan 20, 2017 tarihinde, saat 2:57 pm
  Permalink

  Bu leke temizleme olayını erkeklerde yapsak bir sorun olur mu acaba?Bizler de kullanabilir miyiz?

  Yanıtla
 • Nisan 9, 2017 tarihinde, saat 6:56 pm
  Permalink

  Merhabalar, yalın ve sade bir şekil de ancak fazlasıyla bilgi içerek bir yazı olarak paylaşılması bence hoş bir şey olmuş.

  Vermiş olduğunuz bilgiler için teşekkür ederim.
  R10 – Asclepuis

  Yanıtla
  • Nisan 9, 2017 tarihinde, saat 9:08 pm
   Permalink

   Çok teşekkür ederim .Umarım herkes için faydalı olmuştur.

   Yanıtla
 • Nisan 6, 2017 tarihinde, saat 8:10 am
  Permalink

  Bu tarz tedavilere ciddi para akıtmak gerekebiliyor maalesef. Artık bir sektör oldu.

  Yanıtla
 • Nisan 4, 2017 tarihinde, saat 10:01 pm
  Permalink

  Evet bu hizmeti veren sektörler var biraz tuzlu ancak gerçekten işe yarıyormuş. Keyfine düşkün ve parası olan yaptırır yani 😀

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


kalp krizi belirtileri , evde para kazanmanın yolları , kulak mantarı , kolay makyaj ,Borsa Öğrenme