DAĞINIK TOPUZ SAÇ MODELLERİ

Yapılan araştırmalara göre kadınlar, ayna karşısında saçlarını yapmak için günde ortalama 1 saat vakit harcıyorlar. Ancak zaman zaman acil işlerimiz için dışarıya çıkmamız gerektiği zamanlar, saçımız için bu kadar vakit bulamayabiliyoruz. Diğer taraftan da şık ve güzel görünmek durumundayız. İşte kısıtlı zamanlar hem şık, hem de çok pratik bir şekilde, sadece dakikalar içerisinde son yılların trend saç modeli olan dağınık topuz saç modelleri imdadımıza yetişiyor.
Adım adım videolu ve fotoğraflı tam 15 farklı dağınık topuz saç modelini anlattığımız bu büyük yazı dizisini incelemenizi kesinlikle tavsiye ediyoruz.
İnce telli saçlara sahip bayanlar için önerdiğimiz dolgun görünümlü topuz modelini sadece dakikalar içerisinde, bir kaç tane saç pini ve saç spreyi kullanarak hazırlayabilirsiniz. Günlük dışarı gezmelerinde, arkadaş buluşmalarında, özel günlerinizde, iş görüşmelerinde, doğumgünü partilerinde ve düğün gibi organizasyonlarda pratik vek olay dağınık topuz saç modellerimizden birisi mutlaka ilginizi çekecektir.
Anlatılan modelleri uygulamanın en önemli avantajı, evinizde bulunabilecek bir kaç malzemenin yeterli olmasıdır. Saç pinleri, elastik saç bantları ve saç spreyi malzemeleri ile birbirinden şık ve trend saç modellerini, saatlercer ayna karşısında vakit kaybetmeden kendinize uygulayabileceksiniz.
Daha önce hiç dağınık topuz saç yapmayan, ya da yapsa bile istediği gibi sonuç alamayan acemiler için çok özel bir model de bu yazı dizisinde yer alıyor. Uygulama için gerekli malzeme listesi ile başlayan detaylı anlatım, adım adım ve açıklayıcı bir şekilde size rehber olacaktır.
Kısa saçlı bayanları da unutmadık tabii ki. Eğer arkadaşlarınız ya da kuaförünüz kısa saçlara dağınık topuz yapılmaz gibi yorumlar yapıyorlarsa, onlara videolu olarak çok şık ve pratik kısa saçlara özel topuz modelinin yapılışını izlettirin.
Özel günleriniz için de çok yönlü çemberler ile hazırlanan topuz saç modelimizde, aynı zamanda ince telli bayanlar için çok önemli ipuçlarını paylaştığımız rehberimizde hacimli ve dolgun görünümlü saçlara nasıl sahip olacağınızı anlatıyoruz.
2017 yılı trend saç topuzlarında, standartların dışına çıkıp topuzun etrafına, yanlarına örgü ekleyerek yapılan modelimizi ise, farklı olmayı seven bayanlar için hazırladık. Standartların dışına çıkıp farklı olmayı seven birisiyseniz eğer, yandan örgülü dağınık saç topuzunun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


kalp krizi belirtileri , evde para kazanmanın yolları , kulak mantarı , kolay makyaj ,Borsa Öğrenme