DOĞAL BAKIMLI TIRNAKLAR

DOĞAL BAKIMLI TIRNAKLAR

Cilt bakımı ne kadar önemli ise tırnak bakımda bi o kadar önemlidir. Kişinin kendine değer verdiğini tırnaklarından anlayabilirsiniz çünkü insanı ele veren tırnaklarıdır, kişiler sizin elinize baktığında hayran kalmasını istemez misiniz? Tabi ki istersiniz. O yüzden güzellik merkezlerine yığınca paralar yatırılıyor bakımı için bunun size önereceğimiz adımlarla pratik bir şekilde el bakımını yahut bunlara uyarak ayak bakımınızı bile yapabilirsiniz, dilerseniz uzatabilirsiniz.

– Öncelikle tırnaklarınız çabuk kırılıyorsa doktora başvurun çünkü tırnaklar E Vitamini eksikliğinde çabuk kırılır, kötü görüntü oluşturur, E Vitamini tırnakların ihtiyacı olan önemli bir vitamindir.

– Törpüleme; Tırnaklarınızın sağlıklı, güzel, düzgün uzaması için törpü şarttır. Uygun gördüğünüz zaman törpü işlemini yapabilirsiniz, törpü aleti olarakta kozmetik marketlerden temin edebilirsiniz.

– Tırnakları koparmak, yemek, ısırmak; Bu gibi alışkanlıklarınız varsa piyasada bunları önleyen acı ürünleri kullanabilirsiniz, bir süre sonra yapmayacaksınızdır.

– Tırnakların hava almasını sağlamak; Sürekli bir şekilde oje sürüyorsanız bunları bi süre ara veriniz, oje tırnakların hava almasını engeller ve bir süre sonra yıpratır.

– Tırnak uzatmak için bol su ile temas ederseniz, tırnaklarınız bi o kadar hızlı uzayacaktır.

– Tırnak uzatmak için kozmetik marketlerde satılan el bakım kremlerini kullanarak hem elinizin güzelleşmesinde hem de tırnakların uzamasına zemin hazırlarsınız.

– Sirkede tırnakların uzamasına ve sağlıklı olması adına önemli bir yere sahiptir.

2017 Yaz ayına sağlıklı güzel tırnaklar ile girmeniz sizin için artı olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


kalp krizi belirtileri , evde para kazanmanın yolları , kulak mantarı , kolay makyaj ,Borsa Öğrenme