Doğal kıvırcık saç modelleri

Kimisinin saçları düzdür kıvırcık ister, kimisinin de kıvırcıktır düz ister bu döngü kadınlar arasında böylece devam etmektedir ama bilinmiyor ki herkesin saç modeli kendine en yakışan olanıdır. Bu yazımız düz saçlıları sevindirebilir ama kıvırcık saçlıların saç yapısından ötürü herhangi bir modele girmediğini düşünüyorsanız eğer ki  bu yöntemler ile doğal görüntüsüne ulaştırıp kabarıklığını alabilir.

Örgü; En doğal kıvırcık yapımıdır. Duştan çıktıktan sonra saçınızın havlu ile nemini alıp örebilirsiniz dilerseniz geceden sabaha kadar örgünüz kalsın saçlarınız sabaha doğal dalga ile karşınıza çıksın. Ama unutmayınız örgü ne kadar çok olursa kıvırcık o kadar belirgin olur.

Pipet; Bu yöntemi gece yaparsanız daha verimli sonuçlar elde edersiniz. Uzun pipetleri saçınıza teker teker dolayınız. Tüm saçınız bittiğinde öylece yatınız sabaha pipetleri sökünüz hafif bir şekilde tarayınız ve doğal kıvırcık görüntüsünü görebilirsiniz.

Maşa; En kolay kıvırcık yapımı maşadan geçmektedir. İstediğiniz boyutlarda istediğiniz incelik ve kalınlıktaki kıvırcıklara ulaşabilirsiniz. İşlem basamakları şu şekildedir;

 – Saçlarınızı yıkayınız ve nemini alınız.

 – Isılara yönelik spreyinizi sıkınız ve biraz bekleyiniz.

 – Saçlarınızı istediğiniz boyutlarda ince ve kalın şekilde tutam tutam ayırıp sarınız ve 30 saniye boyunca bekleyip açınız, tarayınız. İşte size tamamen doğal kıvırcık yapımı, size uyanı seçip bugün yapmaya başlayınız ve sonucu merak ile bekleyiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


kalp krizi belirtileri , evde para kazanmanın yolları , kulak mantarı , kolay makyaj ,Borsa Öğrenme