Dudak Peeling’i Nasıl Yapılır?

Kusursuz dudaklara sahip olmanın elbette, doğal yöntemleri de var bir yanın nasıl cilt bakım ‘ a önem vererek ilerliyor ise, makyaj konusunda da dudak peeling baş çekmektedir diyebiliriz.
Kış aylarında kuru bakımsız dudaklar ilkbahar ve yaz ayına girerken sorun oluşturabiliyor unutmamalısınız ki cildimiz gibi dudaklarınızın da bakıma ihtiyacı vardır.
Kusursuz dudaklar için hazırladığımız önerileri okumaya ne dersiniz? Cevabınız evet ise doğru yerdesiniz! Hem kış aylarında hem de yaz aylarında bu önerilerimizi uygulayabilirsiniz.


BAL VE ŞEKER DUDAK PEELİNG

Balın mucizesini her zaman duymuşsunuzdur sırada dudaklarınıza bakım yapmak kaldı.
1 tatlı kaşığı bal ve 2 çay kaşığı şekeri iyice karıştırınız ardından dudaklarınıza sürünüz ve 15 dakika bekleyiniz.
Bekledikten sonra nazik bir şekilde çıkan karışımı su ile yıkayınız bu peeling’i haftada istediğiniz kadar uygulayabilirsiniz, kurumuş olan dudaklarınızın nemlendiğini ve bebek dudaklara sahip olduğunuzu göreceksiniz.


PEELİNG’TEN SONRA DUDAKLARIMIZI BESLEMEK

Biliyorsunuz ki dudaklarımıza peeling yaptıktan sonra iş bitmiyor bu yüzden dudakları beslemekte bir o kadar önemlidir. Dudaklarınızı lip balm’lar ile besleyebilir nemlendirici dudak malzemelerle nemini sağlayabilirsiniz.


VE DUDAKLARI RENKLENDİR!

Evet dudağımıza peeling yapıp besledikten sonra en son adım olarak renklendirmek. Tabi ki bu size kalmış birşey istediğiniz rengi rahatlıkla sürebilirsiniz. Bir çok bayan dudak peelinginden sonra, renklendirme işlemini de yapmaktadır siz de eğer ki kendinize göre bir renk belirlediyseniz bunu gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz.

Dudak Peeling’i Nasıl Yapılır?” için bir yorum

  • Nisan 26, 2017 tarihinde, saat 8:57 am
    Permalink

    Yazınızı çok beğendim hepsini deneyeceğim.Teşekkürler.

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


kalp krizi belirtileri , evde para kazanmanın yolları , kulak mantarı , kolay makyaj ,Borsa Öğrenme