Enerjisi Kısıtlanmış Sağlıklı Kilo Verme Ürünleri

Enerjisi kısıtlanmış sağlıklı kilo verme ürünleri Dezpack  Dietto gün içerisinde vücuda alınması gereken besinleri içeriyor. İçerisinde ilaç ve ilaç unsuru hiçbir madde barındırmayan dietto ürünleri Türk Gıda Kodeksi uyarınca Sağlık Bakanlığı’ndan onay alınmış ürünlerdir. Yüksek lif oranı ile vücudun gün içerisinde alması gereken besinleri karşılar. Vitamin, mineral ve proteinler en çok söz konusu olan ve vücuda alınması gereken besinlerdir.

Fakat lif pek söz konusu olmaz ve genel olarak bireyler vücudun lif ihtiyacını göz ardı ederler. Dezpack dietto ürünleri içerisinde % 11 oranında lif bulunmakta ve yetersiz miktarda tüketilen lifli gıdalar dietto ürünlerinin sağlıklı tüketimi ile karşılanmaktadır. % 14.2 oranında yüksek protein alımı sağlanarak kas gelişimine önemli oranda destek sağlanır.

Gün içerisinde öğünlerden alınan kalori miktarı en fazla 204 kalori olmaktadır. Aynı zamanda satın alınan ürünlerin nasıl tüketileceği vb. sorular hakkında görüş ve merakınıza 7 gün 24 saat uzman destek hattı ile hizmet imkânı oluşturulmaktadır. Üstelik ürünlerden memnun kalmamanız halinde para iadesi de sağlanır.

Dezpack Dietto Nedir?

Dezpack dietto içeriği tamamen Türk Gıda Kodeksi uyarınca ve Sağlık Bakanlığı’na sunulan besin oranları doğrultusunda hazırlanır. İçerisinde herhangi bir ilaç maddesi barındırmadığı gibi aynı zamanda tamamen gıda olarak tüketilebilir. Birbirinden farklı lezzetleri ile kişiler damak tadına uygun gördükleri ürün üzerinde karar kılabilirler.

Bu çeşitler dietto içerisinde şunlardır: 16 günlük çilek aromalı set, 16 günlük çikolata aromalı set, 16 günlük damla sakızı aromalı set, 16 günlük muz aromalı set, 16 günlük vanilya aromalı set, 16 günlük Hindistan cevizi aromalı set olup bunların yanı sıra 14 ve 30 günlük yine aynı lezzetlerin hakim olduğu setler bulunur.

Besin yönünden zengin olan dezpack dietto 16 günlük setler 2 gün başlangıç ve 14 günlük devam kürü olarak kullanılır. 30 günlük setlerde 2 günlük başlangıç ve 28 günlük devam kürleri vardır. 14 günlük setler ise daha önce başlanılmış olan programı devam ettirmek için kullanılır.

Dezpack Dietto Nasıl Kullanılır?

16 günlük kürler halinde veya 30 günlük kürler halinde tüketilebilen ürünler başlangıç ve devam kürleri olarak kullanılır. Dezpack  dietto  ürünlerine 2 günlük başlangıç ürünleri ile başlanır ve 16 günlük set tercih edilmiş ise bunun geriye kalan 14 gününde devam ürünlerinden yararlanılır.

30 günlük setler halinde kullanılan kürlerde ise yine 2 günlük başlangıç ürünleri ve geriye kalan 28 günde de devam ürünleri kullanılır. Başlangıç ürünlerinin 200 ml’lik yağsız veya yarım yağlı süt ile karıştırılarak kullanılması önerilir. Diettonun devam ürünlerinde ise 300 ml’lik yağsız veya yarım yağlı süt kullanımına yer verilir. Her öğünde alınan kalori miktarı 204 kalori olup gün içerisinde 1130 kalori alınımı sağlanır. Bu oran bir kişinin gün içerisinde alacağı en fazla kalori miktarıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


kalp krizi belirtileri , evde para kazanmanın yolları , kulak mantarı , kolay makyaj ,Borsa Öğrenme