Estetik, Estetik Cerrahi, Rekonstrüktif Cerrahi

Gerek teknolojik gerekse tıp alanında yapılan yenilikler ve değişimlerle estetik operasyonlar günümüzde çok daha kolay şekilde yapılır hale gelmiş bulunmaktadır. Elbette bu operasyonlar çok kolay bir şekilde gerçekleştirilirken iyileşme süreçleri de çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Eskiden bir silikonun doğum öncesi taktırılması emzirme süreci için olumsuz karşılanırken günümüzde artık böyle bir sorun kalmamış bulunmaktadır. Ayrıca bu süreçte damla ve ya yuvarlak protezlerle farklı metodlar da karşımıza çıkmaktadır. Burada estetik müdahaleyi yapacak olan cerrahın yönlendirmesi sayesinde tam olarak istediğiniz sonuçların alınması sağlanmış olacaktır. Her zaman da istediğiniz sonuçları daha sağlıklı şekilde alma şansına sahip olabileceksiniz.

 

Estetik Cerrahi Operasyon Aşamaları Nelerdir?

 

Estetik cerrahi operasyonlar çok başarılı şekilde yapılması için öncelikli olarak sizler de adımlarını çok dikkatli bir şekilde gerçekleştirmelisiniz. Elbette bu işlemlerin yapılması sırasında bir çok önemli ve hassas noktaya dikkat etmeniz gerekir.

 

Öncelikli olarak bilinmesi gerekir ki istemiş olduğunuz sonuçları almak için cerrah ile görüşmeniz gerekir. Cerrahi müdahale öncesinde sizler için yönlendirmeler ve psikolojik olarak da müdahaleye hazırlanmanız gerçek anlamda çok büyük önem arz eder. Operasyon sonrasında bir anda kendinizi aynada farklı göreceksiniz. Ancak operasyonun nevine bağlı olarak iyileşme süreci ve normalleşme süreci değişiklikler göstermektedir. Bu yüzden herkesin bu tip ameliyatlara çok hazırlıklı olması gerekir. Aksi takdirde istediğiniz sonuçları tam anlamıyla alamayabilirsiniz.

 

Rekonstrüktif Cerrahi Hangi Durumlarda Kullanılır?

 

Estetik cerrahi işlemler kadar bu tip işlemler de çok kullanılmaktadır. Ancak farklı olduğu noktalar da bulunmaktadır. Rekonstrüktif cerrahi doğum sonrası ve ilerleyen süreçte ortaya çıkan vücuttaki sorunlar nedeniyle gerçekleştirilen cerrahi müdahaleler olarak bilinmektedir. Elbette burada uzman tarafından gerekli yönlendirmelerin tam anlamıyla yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde işlemler tam olarak istediğiniz gibi olmayacaktır. Her zaman için uzman isimler aracılığıyla bu işlemlerin yapılması gerekir. Bu konuda Op. Dr. Yılmaz Geyik sizlere en geniş ve kapsamlı şekilde estetik cerrahi operasyonların yapılması uygulanmaktadır. Uzman olduğu dalda başarıları ve ödülleriyle ön plana çıkmış olan Op. Dr. Yılmaz Geyik ile sizler de istediğiniz her türlü konuda işlemlerinizi gerçekleştirme şansına sahip olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


kalp krizi belirtileri , evde para kazanmanın yolları , kulak mantarı , kolay makyaj ,Borsa Öğrenme