KABIZLIĞA NE İYİ GELİR

Bir çok insanın en büyük sorunları haline gelmiş Kabızlık artık farklı bir boyut gösteriyorsa bunun için beslenme diyetinize dikkat etmeniz yeterli olacaktır. Eğer ki çok sıkı bir şekilde bu hastalığa  yakalanıyorsanız sizlere vereceğimiz diyeti tam bir şekilde yaptıktan sonra bunu engelleyebilirsiniz.

 • Yoğurt ;

Tuvalete çıkma alışkanlığınızı en yüksek seviyeye çıkartmaya çalışmaktadır fakat organik yoğurt bu konuda oldukça daha kalitelidir. İçerisin de bulundurduğu probiyotik sayesinde tuvalete sürekli çıkabilirsiniz.

 • Turp

Bir çok kişi tarafından sürekli bir şekilde faydalarından bahsedilmektedir. Halk dili arasında da gerçekten Turp, ye turp gibi uyan gibi bir çok halk sözcükleri meşhur. Turp, ince bağırsağın çalışmasını sağlar ve aynı zaman da kabızlıktan kurtarır.

 • Yeşil Yapraklı Sarımsak

Haftada 3, 4 kere kesin bir şekilde tüketerek hem cilt bakım önerilerin de baş çekmektedir hem de kabızlığa meydan okuyabilen en kaliteli besin kaynağı olarak bilinmektedir. Sebzeler, çiğ tüketildiği zaman su ihtiyacınızı giderir ve kabızlığı da önler zira içerisin de bulunan kalsiyum ve magnezyum faydasını göstermektedir.

KABIZLIĞA NE İYİ GELİR” için 2 yorum

 • Nisan 1, 2017 tarihinde, saat 10:44 pm
  Permalink

  Teknoloji gelişiyor ama şu kabızlıga bir çare bulamıyor turp işe yarıyor gerçekten.

  Yanıtla
 • Nisan 1, 2017 tarihinde, saat 3:56 pm
  Permalink

  Dışarıda yenen hazır gıdalarda, fast foodlarda ne tip yağlar kullanılıyor bilinmiyor. Turp, yeşilllik hayat kurtarıcı, bağırsakları çalıştırıcı besinler.

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


kalp krizi belirtileri , evde para kazanmanın yolları , kulak mantarı , kolay makyaj ,Borsa Öğrenme