Kadınlar 2017 Yılında Yine Seksi Gecelik Ürünlerini Tercih Etti

gecelik

Günlük hayatın yoğunluğu ve ev işlerinden sonra çiftlerin beraber geçirdikleri verimli zaman çok azalmış, bu nedenle de ilişkilerde heyecan eksikliği hissedilmektedir. Eski günlerdeki heyecanı ve aşkı tekrar yakalamak için, hem erkek hem de kadın üzerine düşeni yapmaktadır. Kadınlar için bu heyecanı tekrar yakalamanın bir aracı olan sexi gecelik ve fantazi giyim modelleri, bu yıl da tercih edilen kıyafetler arasında üst sıraları ele geçirmiştir. Bu tercihi yaparken çiftler kendi üzerine düşeni yapma içgüdüsüyle hareket etmektedir. Fantazi gecelik modellerinin üst düzey bir ilgi topladığı 2017 modelleri, bir çok açıdan müşteri beklentilerini de karşılamaktadır. Bu süreçte renk tercihleri değişmemiş, kırmızı ve siyah renkler gecelerin seçkin renkleri olmuştur. Kırmızı ve siyah rengi, pembe, mor, lila ve beyaz renkler takip etmektedir. Renk tercihi yatak performansını doğrudan etkilediği için, yapılan seçimler çok düşünülüp karar verilmektedir. Tasarımcılar, hazırladıkları modellerde, renk ve renk kombinasyonları için dikkatli tercihler yapmaktadır.

Kırmızı Gecelik Aslında Ne İfade Ediyor?

Kadınlar, özellikle özgüven sahibi kadınlar, kırmızı rengi sadece gecelikte değil, günlük hayatında da giysilerinden tercih etmektedir. Kırmızı, en temel olarak çocukluk döneminden itibaren başlayarak pembe ile beraber, kadının rengi olarak bilinçaltına işlenmiş bir renktir. Fakat, kırmızı rengi gören erkekte bıraktığı etki ile erkek tepkilerini gözlersek, kadınların kırmızı tercihi sadece bir bilinçaltı tercihi değildir. Mitolojik zamanlarda Tanrı’ların rengi olarak tanımlanan kırmızı, ateşin de rengi olması nedeniyle güçlü ve sıcak bir algıya da sahiptir. Bu anlamların hepsinin seksüel karşılığı olması nedeniyle, yatakta, gecelik ve iç giyim tercihlerinde de ön plana çıkan bir renk olmaktadır.

Karşı cinsi bu özellikleri nedeniyle heyecanlandıran ve harekete geçiren kırmızı renk, çağrışım olarak seksi bir algı oluşturmaktadırlar. Kırmızı gecelik, hem kırmızı rengin verdiği seksüalite ile geceliğin akla getirdiği yatak ve seks düşünceleri ile tamamiyle partnerin, yatak motivasyonu kazanmasına ve ateşli bir gecenin hazırlayıcısıdır. Bu bilinçle kadınlar tarafından tercih edilen gecelik ya da fantazi gecelik kıyafeti ne olursa olsun, renk tercihlerinin en başında her zaman kırmızı yer almıştır. İstatistik olarak da bakarsak, Vixson fantazi gecelik ve gecelik çeşitleri arasında en çok tercih edilen modelin rengi yine kırmızıdır. Kırmızı gecelik hem kadına ekstra seksi bir hava katarken, etkileyici ve sürükleyici özellikler sağlamaktadır.

 Fantazi Gecelik Takım Nereden Alınır?

gecelik

 Fantazi gecelik takım modelleri, sütyen ve külot ile kombine edilebilen çorap ve diğer aksesuarlar ile çeşitlendirenildiğiniz, yatağınızın sıcaklığını artıracak modellerdir. Transparan öğelerin yanında, dekoltenin yoğunlukla kullanıldığı, seksi modellere sahiptir. Fantazi takımlar, bacak ve el çorap aksesuarları ile renklendirilip çok daha zevkli bir deneyim sağlanabilmektedir. Fakat, bu elbiselerin satın alınması ciddi bir problem olmaktadır. Özellikle yatak mahremiyeti nedeniyle saklı ve gizli olarak temin etmek zorunda kalınan, fantazi gecelik ve  diğer gecelik modelleri çoğu butik tarzı işletmelerde reyonu bile bulunmamaktadır. Bu tür kıyafetler iç giyime özel olarak tasarlanmış butiklerde bulunmaktadır. Bir diğer seçenek de, online satış yapan mağazalardır. Bu mağazalar arasında yüzlerce model ve çeşit seçeneği ile Vixson beklentileri karşılayan ve taleplere uygun tasarımları sunmaktadır. Özellikle tam olarak beklediği özellikleri mahremiyet nedeniyle reyon görevlilerine açıklayamayan müşterilerimiz için, hazırlanan görsellerle hayalini kurduğunuz geceliğe çok rahat bir şekilde ulaşabileceksiniz.

Alışverişlerde müşterilerin kullanma konusunda çekindiği online alışveriş kanalları arasında yer alan Vixson hem kredi kartı hem de kapıda ödeme seçenekleri sunmaktadır. Kapıda ödeme seçeneği ile her hangi bir elektronik işlem yapmadan güvenilir şekilde ücretini ödeyerek kıyafete sahip olabilirsiniz. Ücretsiz kargo hizmeti ve tam gizlilik ilkesi ile hem mahremiyetinize önem veriyor hem de kolaylıkla ürüne erişim sağlıyoruz. Sipariş verdiğiniz ürünleri hediye paketi olarak hazırlanıp, içerik bilgileri ne faturada ne de paket görüntüsünden anlaşılmasına izin verilmemektedir. Özel hayatınızı hareketlendireceğimizin bilincinde olarak, geceliğin sadece bir kıyafet olmadığının farkındayız. Bu nedenle birçok model ve seçeneğe sahip ürün yelpazemizle, bu modelleri güçlendirecek aksesuarlar sunmaktayız.

 

Yatağınızda keyifli dakikalar geçireceğiniz gecelik modelleri ile güncel tasarımların sunulduğu, hijyen ve sağlığa önem veren, yılların tecrübesine sahip, müşteri memnuniyet ve mahremiyetini gözeten deneyimli kadrosuyla, kaliteli hizmet anlayışını sunmaktan gurur duyuyoruz. Aşağıdaki bağlantıdan Vixson içerisindeki seksi gecelik ürünlerini görebilirsiniz. https://www.vixson.com/gecelikler

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


kalp krizi belirtileri , evde para kazanmanın yolları , kulak mantarı , kolay makyaj ,Borsa Öğrenme