Lazer Epilasyon Teknolojisi

 

Lazer epilasyon teknolojisi özellikle son zamanlarda yoğun olarak bayanların tercih ettiği, istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmayı sağlayan bir teknolojidir. İster kalın köklü kıllar isterse ince köklü kıllar üzerinde etkili olan lazer epilasyon teknolojisi %90 oranında bayanlar üzerinde olumlu etki yaratmaktadır.

Kıl köklerinin yok edilmesini sağlayan bu teknoloji sayesinde bayanlar istenmeyen tüylerden kurtularak, kısa süre de pürüzsüz bir cilde sahip olmaktadır. Lazer epilasyon İstanbul ve metropol şehirlerde daha fazla müşteri bulmaktadır. Fakat, lazer epilasyon İstanbul ve diğer büyük şehirlerde bazı rekabetlere uğrayarak, fiyat farklılıklarını da ortaya çıkartmaktadır. Burada bayanların dikkat etmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Akis halde, lazer epilasyondan istenilen sonuç alınamaz ve sağlık açısından istenmeyen durumlar ortaya çıkabilir.

 Lazer Epilasyon Hizmetinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Lazer epilasyon İstanbul ve diğer büyük şehirlerde oldukça büyük müşteri potansiyeline sahiptir. Bu duruma bağlı olarak lazer epilasyon işleminde fiyatlar da değişkenlik göstermektedir. Özellikle, lazer epilasyon yaptıracak bayanlar bu hizmeti alırken mutlaka uzman bir klinik ve doktordan bilgi almalıdır. Uzman doktor eşliğinde uygun analiz ve kontroller yapıldıktan sonra kişiye lazer epilasyon uygulaması yapılmalıdır.

Kesinlikle, epilasyon fiyatlarını dikkate alarak, uygunsuz koşullarda operasyona başlanmamalıdır. Lazer epilasyon İstanbul gibi büyük şehirlerde teknoloji açısından oldukça gelişmiştir. Bu nedenle, uzman doktorlar eşliğinde kişinin kıl köklerine göre uygun cihazlar seçilebilmektedir. Bu uygun cihazlar sayesinde kişi yapılan operasyondan daha olumlu sonuç almaktadır. Tüm bu nedenlerden dolayı mutlaka uzman bir doktora başvurulmalı, klinik ve operasyonun gerçekleşeceği alan hijyen koşullarına uygun olmalıdır.

 Lazer Epilasyonda Zaman Kavramı

Lazer epilasyon uygulamasında zaman oldukça önemlidir. Çünkü, yapılan işlemin etkili ve olumlu sonuç verebilmesi için kış ya da bahar aylarında operasyonun uygulanması gerekmektedir. Yaz mevsiminde cildin güneş ile teması kıl köklerinin yok olmasını engelleyebilmektedir. Bu nedenle, lazer epilasyon için zaman kavramı oldukça önemli bir hale gelmektedir.

Uzman bir klinikten yardım alındığı sürece konu ile ilgili kişiye gerekli bilgilendirme yapılarak, hizmet kapsamında kişinin kıl kökleri ile ilgili en iyi sonucu alabilmek için uzman doktor kişiyi bilgilendirecek ve randevu sistemini zaman kavramına göre ayarlayacaktır.

Kaynak : http://www.buzlazer.com/lazer-epilasyon/istanbul

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


kalp krizi belirtileri , evde para kazanmanın yolları , kulak mantarı , kolay makyaj ,Borsa Öğrenme