Op. Dr. Ebru DURMUŞ Botox Hakkında Merak Edilenleri Açıklıyor

Botox Nedir? Botox Kimler Yaptırabilir?

Kırışıklıkların vücudumuzda, yüzümüzde çıkmaya başlamasıyla birlikte endişelerde artmaya başlar. Hemen her bir bölgeye sorunsuz şekilde uygulanılan özelliğe sahip olan Botox, daha güzel ve genç görünmenize de yardımcı olacaktır. Genel olarak Botox uygulamasına göz atıldığında ise alın çevresi, göz çevresi, ağız ve boyun etrafıdır. Estetik işleme sayesinde sizlerin şikâyet etmiş olduğu tüm kırışıklarınız yüzünüzden kısa süre içerisinde yok edilmeye çalışılmaktadır. Her insan artık güzel ve genç görünmenin derdine düşmektedir. Bu sebeple artık estetik müdahale gerektirecek durumlara yönelir. Fakat diğer estetik operasyonlar kadar zor olmadığı için her yaştan insan hiçbir şekilde sağlık sorunlarına maruz kalmadan botox uygulamasını kırışık olan bölgelere uygulayabilmektedir. Botox nedir diye merak eden insanlar varsa da doğrudan kasa etki edilerek hazırlanan son teknoloji estetik işlemidir diyebilmekteyiz.

Botoun Az Bilinen Özellikleri

Botox her ne kadar 6 ay ile 8 ay arasında değişiklik göstermiş olsa da kişinin durumuna bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. 18 Yaş üstü hemen herkes botox tedavi uygulamasından sorunsuz şekilde yararlanma şansına sahip olacaktır. Yüzde hiçbir şekilde kanama, yaralama olmadan en kısa süre zarfında estetik işlemler yapılmaktadır. Özellikle botox, kişiler tarafından daha çok kaş aralarında ki kırışıklıklarda daha hızlı şekilde kullanılan ve ihtiyaca dönüşen işlemler olarak karşımıza çıkıyor. Botox nedir, nasıl uygulanıyor bilindikten sonra estetik işlemler konusunda korkulacak hiçbir şeyin olmadığını da rahatlıkla söyleyebiliriz.

Her ne kadar kırışıklık tedavisinde yoğun olarak kullanılsa da bir çok farklı alanda botox kullanılmaktadır, bu konuyla ilgili http://blog.milliyet.com.tr/botoxun-az-bilinen-ozellikleri/Blog/?BlogNo=559090 sayfasından daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aşırı terleme rahatsızlığında aktif olarak botox uygulaması yapıldığını ve uygulama sonrası tam bir yıl boyunca etkisini koruduğunu biliyor muydunuz? Ayrıca aşırı terlemeden şikayetçi olanlarda botox tedavisi ile bu sorunlarından kurtuluyor.

Kaynak : www.myraestetik.com/botulinum-toksin-kirisiklik-asiri-terleme-migren

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


kalp krizi belirtileri , evde para kazanmanın yolları , kulak mantarı , kolay makyaj ,Borsa Öğrenme