Ten Renginize Göre Saç Modelleri !

HANGİ TENE HANGİ RENK SAÇ YAKIŞIR?

Biz kadınlar yılın belirli bir mevsiminde kendimize değişiklik yapmayı temenni ederiz. Mutlu olduğumuzda üzüldüğümüzde yaz’a bakım kış’a bakım zamanlarında ilk olarak değişiklik yaptığımız yer saçlarımızdır.

Tabi ki saçlarımızı boyatırken dikkat etmemiz kurallar vardır bunlar; Her cilt tipine uygun saç renkleri, ilk defa boyatacaksanız ise kafanıza göre renk seçmemenizdir. İşte bizde bugün size bu konuda elimizden geldiğince yardımcı olacağız yazımızı okuyama devam edebilirsiniz..

Esmer Tenler

Herkesin olmak istediği ve ya olmak için maddiyat döktüğü cilt tipidir. Esmer tenlilerin dikkat etmesi gerek noktalar vardır bazen istedikleri saç renkleri tenlerine yakışmayabilir ama üzülmeyin sizin için ideal saç renkleri nelerdir göz atabilirsiniz.

Karamel Tonları; Esmer tenlilere en yakışan renk tonları arasındadır. Çok çekici duracağına yaptırmadan önce emin olabilirsiniz. Jennifer Lopez esmer tene sahip olduğu için saç renklerini inceleyerek nasıl durduğunu görebilir ve fikir edinebilirsiniz.

Kumral Tonları; Bu senenin en çok tercih edileni seçilmiştir ama dikkat edilmesi gerek nokta açık kumral tonları değil de koyu kumral tonlarıdır.

Kahve Tonları; Ne tonda kullanırsanız kullanın her şekilde teniniz ile bütünleşecektir ve sizi olduğundan daha güzel bir görüntüye sahip ettirecektir.

Eğer esmer tene sahipseniz ve sarı tonlarda saç rengi istiyorsanız, küllü sarı rengi denemelisiniz.

Siyah rengi düşünüyorsanız yüzümü boğar kötü durur diyorsanız yanılıyorsunuz aksine yüzünüze ışıltı katacaktır ve mütevazı bir görüntü oluşturacaktır.

Buğday Tenler

Eğer buğday bir tene sahipseniz şanslısınızdır. Çünkü buğday tenlilere yakışmayan saç rengi yok üstüne üstlük teninizle bütünleşince sizden güzel görününeni yoktur.

Özellikle buğday tenlilere kızıl saç, bal rengi, kum sarısı saç renkleri çok yakışmaktadır. Bu renkler teninizi soluk görünmekten çok ışıltılı görünmesini sağlayacaktır. Küllü kahve rengini de tercihlerinizin arasına koyabilirsiniz.

Beyaz Tenler

Acaba hangi renk bana yakışır ve ya yakışmaz derdi olmayan beyaz tenler arzu ettiği bütün saç renklerini kullanabilir. Eğer pürüzsüz bir cilde sahipseniz ve ya pürüzsüz cilde sahip olmak istiyorsanız pürüzsüz cilt için maske makalemizi okuyabilirsiniz. Yukarıda da söylediğim gibi pürüzsüz cilde sahipseniz kuşkusuz siyah rengi korkmadan deneyebilirsiniz çok yakışacağını da unutmayınız. Eğer dikkatleri üstünüze çekmek istiyorsanız turuncu saç rengini deneyebilirsiniz.

Ten Renginize Göre Saç Modelleri !” için bir yorum

  • Eylül 5, 2017 tarihinde, saat 3:18 am
    Permalink

    Karamel rengin bana yakismayacagini dusundugum icin yapmak isiyordum fakat cekiniyordum. Yazinizdan sonra verdiginiz ornekleri inceledim ve yapmaya karar verdim. Sonuc harika oldu. Tesekkurler.

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


kalp krizi belirtileri , evde para kazanmanın yolları , kulak mantarı , kolay makyaj ,Borsa Öğrenme