Vichy Dermablend

 

 

Cilt dostu fondöten olarak tamamen doğal bir yüz makyajı oluşturan Vichy Dermablend, üç boyutlu bir cilt temizleme ve cilt görüntüsü meydana getirme özelliği sağlamaktadır. Bu yönüyle düşünülecek olunduğu zaman kaliteli Vichy markasının en yeni ürünlerindendir. Bu anlamıyla tamamen doğal özellikli bir kozmetik ürün olduğundan dolayı yüz bakım ürünleri arasında sıklıkla kullanılan ürün olma özelliğini korumaktadır.

 

 Üç Boyutlu Temizlik Sağlar

 

Vichy ‘nin en yeni ürünlerinden olan Vichy dermablend ürünü en yoğun üç boyutlu temizlik sağlayabilen fondöten olma özelliğindedir. Bu özelliği sayesinde ciltteki ölü hücrelerin arındırılması, cildin kısa bir zamanda yenilenmesi ve ayrıca ciltteki gözeneklerin giderilmesi gibi tüm işlemlerde etkili bir cilt bakım ürünüdür. Ayrıca ürün Sağlık Bakanlığı onayından geçerek dermatologların da Vichy kalitesine bağlı olarak en çok önerdikleri bir ürün özelliğini taşır.

 

 Maske Etkisi Yaratmaz

 

Ayrıca bu ürün sıradan yapay maske etkileri yaratmaktan da oldukça uzaktır. Bu anlamıyla düşünüldüğü zaman gerçekten de cilt bakım ürününün tamamen doğal olarak üretilen su bazlı cilt bakım ürünü olduğu hemen bilinmektedir. Ortada duran bütün bu özellikleri de elbette onun dikkat çeken özellikleridir.

 

 Kimyasal İçermez

 

Ürün kesinlikle kimyasal içermeden tamamen doğal içeriklerle üretilmiştir. Bu anlamda aqua water ve diğer su bazlı içerikleriyle tamamen doğal bir nemlendirici, iyileştirici ve cilt yenileyici ürünler arasında gelir. Bu yönleri dikkate alınarak ürünün sadece ciltteki kurulukların önüne geçen bir ürün olarak değerlendirilmesi doğru bir tanım olmayacaktır. Bunun yanı sıra doğal bir cilt nemlendirici, cilt tazeleyici ve cildi gençleştirici işlevleri de bulunmaktadır. Tüm bu yönleriyle düşünülerek kimyasal içermeyen, tamamen cilt yenileme ve ölü hücreleri arındırmak amacıyla üretilen fondöten olduğu hemen dikkat çeker.

 

En büyük özelliği olarak da elbette üç boyutlu bir temizlik yapma imkanını sağlamasıdır. Sağlamakta olduğu bütün bu özellikleri de cildin yenilenmesi adına ve cildin daima genç kalması adına son derece etkili bir cilt bakım ürününü meydana getirdiği söylenebilir. Söylenebilen tüm bu noktaları düşünülecek olunursa tamamen farklı özelliklere sahip bir yönünün bulunduğu ve bu yönüyle tamamen nitelikli bir üretim özelliğini meydana getirdiği en temel özelliğidir.

 

 

https://www.dermoeczanem.com/vichy-dermablend-spf35-foundation-30ml

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


kalp krizi belirtileri , evde para kazanmanın yolları , kulak mantarı , kolay makyaj ,Borsa Öğrenme