Zade Vital

Sağlıklı yaşamın ülkemizdeki markası olan Zade Vital, doğal ürünler eşliğinde kaliteli bir yaşam sürmek isteyenlerin ilk tercihidir. Ege Üniversitesi kontrolünde gerçekleştirilen organik tarım ürünleri besin desteği olarak tüketilerek günlük yaşam performansı ve kalitesi artırılabilir.

 

Müşteri beğenisine sunulan besin destekleri içerdikleri 110’un üzerindeki bitki, meyve ve tohumdan güç alarak 9 ayrı formda ve 500’ün üzerinde farklı ürünle ihtiyaçları karşılamak için hazırlanır. 2014 yılında alınan “Sağlık Bakanlığı Beşeri Tıbbi Ürün Ruhsatı” ürün içeriklerinin ve kalitesinin de kanıtı niteliğindedir.

 

Deneyim ve Doğanın Mucizelerinin Bir Araya Geldiği Ürünler

 

Doğadan aldığı gücü teknolojide yaşanan gelişmelerle başarılı bir şekilde entegre eden Zade Vital, Türkiye’nin her bir köşesinden özenle seçilen içeriklerle dünya standartlarında ve insan hatasına yer olmayan sistemlerle ürün geliştirmesi yapar. 130 yılı aşkın bir deneyime sahip olan firma, Türkiye’nin en büyük 500 kurumsal firması arasında yer alır.

 

5 kıtada 65 ülkede farklı ihtiyaçları olan insanlarla buluşan marka, sunduğu yenilikçi ürünlerle günlük hayatın kalitesini ve yaşam standartlarını artırmayı hedefler. Besin takviyesinden ilaca, gıda alanındaki yeni ürünlerden doğal içeriklere kadar geniş bir alanda hizmetlerine devam eden Zade Vital, ülkemizin seçkin üniversitelerinden aldığı desteği yine ülkemizin geleceğine yön vermek için kullanır.

 

Geniş Ürün Seçeneği

 

Alanında en geniş ürün seçeneğine sahip olan marka, 7’den 70’e hemen herkesin günlük vitamin ihtiyacını karşılar. 507 farklı formda hazırlanan ürünler 111 farklı çeşit içeriğe sahiptir. Bitkisel takviyelerde dünyanın en zengin içeriklerine sahip olan ürünler sayesinde farklı yaş gruplarının ihtiyaçları en sağlıklı ve doğal yollardan karşılanır.

 

– Cam şişede satılan sıvı ürünler

– Yumuşak kapsüller

– Spesifik formlar

– Balık yağı ürünleri

– Combo ürünler

– Vitamin ve mineraller

– Bitkisel kapsül serisi ve

– Patlatılabilen yumuşak kapsüller ihtiyaç sahiplerine her türlü doğal içeriği sunar.

 

Konusunda uzman sağlık profesyonelleri tarafından da desteklenen marka, insan hayatının kalitesini artıracak en doğal içeriklerin günlük hayatın bir parçası olması için çalışır. Geleneksel ürünlerden destek alan Zade Vital, müşterilerinden aldığı güçle doğal ilaç, besin desteği ve kozmetik ürünler konusunda AR-GE çalışmalarına devam etmektedir.

https://www.dermoeczanem.com/zade-vital

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


kalp krizi belirtileri , evde para kazanmanın yolları , kulak mantarı , kolay makyaj ,Borsa Öğrenme