ZAYIFLAMAK İÇİN YAPILACAK KÜRLER

Kilo bayanlar olsun erkekler olsun herkesin problemi haline gelmiştir. İstemsiz kilo almanın ardından gelen hastalıkların haddi hesabı yoktur, kilolu bir kişi nefes almakta bile zaman zaman zorlanabilir. Kilo vermeye karar verildiğinde ise direk akıl’a gelen sağlıklı bir şekilde zayıflamak yani diyet yapmaktır. Tabi kii öncelikle diyetisyene gitmek gerekir çünkü metebolizma hızı, yağ, protein kontrolü halinde olmalıdır kendi başına diyet yapmak hiç uygun değildir. Diyet sonucunda kilo vermek doğrudur ama kilo verirken spor yapmakta önemlidir aksi taktirde vücutta sarkmalara yol açabilir.

Basit Ve Doğal Kürler

Kilo vermenin ilk adımının başında öncelikle vücudumuzda ki ödemleri atmaktır, ödem kişiyi huzursuz ederek şişkinlik hissini verir ve her tartıya çıktığınızda fazlalıkları görebilirsiniz. Bunun için size en güzel ödem attırıcı maydonoz kürü. Denenmiş ve güzel sonuçlar alınmıştır.

Bir demet maydanoz

1 adet sade maden suyu

1 elmanın yarısı

1 yarım limon, malzemelerimi mutfak robotuna konur ve öğütülür kıvamına gelince kürünüz hazırdır. Sabah ve akşam yemekten önce yani aç karnına tüketiniz. Kullanım süresi tamamen size kalmıştır.

İkinci adımımız ise yağ yakımını sağlamaktır. Bunun içinde yağları eriten (özellikle göbek bölgesindeki) yoğurt kürümüzdür.

1 kase yoğurdun içine 1 çay kaşığı tarçın

1 çay kaşığı toz zerdeçal

1 çay kaşığı toz zencefil koyup birbirine iyice karıştınız ve geceleri uyumadan önce tüketiniz. Mide rahatsızlığınız var ise kullanmayınız.

Yaptığınız bu yoğurt küründen sonra herhangi bir şey tüketmemeye dikkat ediniz. Eğer tarçın zencefil tadını sevmez iseniz bunları kırmızı toz biber yarım limon suyunu koyup karıştırabilirsiniz.

En önemlisi daima bedeninize iyi davranmak ve morelinizi bozmamaktır. Kilo verirken belli bir süreç kat edileceği için sabırlı olunmalıdır ki aziminizin sonunda güzel sonuçlar alabilesiniz.

Önce sağlık, sonra güzellik diyerek noktayı koyalım!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


kalp krizi belirtileri , evde para kazanmanın yolları , kulak mantarı , kolay makyaj ,Borsa Öğrenme